Informacje

2016-04-19

Harcerska Akcja Letnia 2016

HAL 2016 Sztab HAL 2016 Hufca ZHP Ziemi Gliwickiej:
- phm. Patryk Rempała - Komendant Hufca
   e-mail: komendant@gliwice.zhp.pl
   Tel.: 605 202 614
- pwd. Antonina Mielcarek - Skarbnik Hufca
   e-mail: skarbnik@gliwice.zhp.pl
   Tel.: 603 202 329



OBÓZ HUFCA - ZGRUPOWANIE



Termin: 7 - 28 lipca 2016 r.
Miejsce: Próchnówko
Komendant Zgrupowania: phm. Patryk Rempała, e-mail: komendant@gliwice.zhp.pl
Skarbnik Zgrupowania: pwd. Antonina Mielcarek, e-mail: skarbnik@gliwice.zhp.pl
Komenda Zgrupowania:
phm. Magdalena Bogucka, e-mail: magdalena.bogucka@gliwice.zhp.pl
pwd. Jacek Rakotny, e-mail: jacek.rakotny@gliwice.zhp.pl
ćw. Wojciech Kwoczak, e-mail: biuro@gliwice.zhp.pl

INFORMATOR KOLONIJNY
INFORMATOR OBOZOWY
WARUNKI UCZESTNICTWA W OBOZIE
WARUNKI UCZESTNICTWA W KOLONII ZUCHOWEJ
REGULAMIN OBOZU


PODOBÓZ I
Komendant podobozu: phm. Barbara Kosmalska
Kto jedzie? Szczep "Pangea" - 6 Gliwicka Drużyna Harcerska "Bór", 6 Gliwicka Drużyna Harcerzy Starszych "Nurt"
Dane kontaktowe: pangea.szczep@gmail.com, tel.kom.: 886-427-192
Uwaga! Kontakt telefoniczny możliwy w godzinach 20:00 - 22:00



PODOBÓZ II
Komendant podobozu: pwd. Ewa Seweryn
Kto jedzie? Szczep "Twierdza"
Dane kontaktowe: e-mail: twierdza@gliwice.zhp.pl, tel. kom.: 663-192-942


PODOBÓZ III
Komendant podobozu: pwd. Emilia Nikiel
Kto jedzie? Szczep "Uroczysko", 31 Gliwicka Drużyna Harcerska "Burza"
Dane kontaktowe: uroczyskozhp@gmail.com, tel. kom.: 723-601-040


PODOBÓZ IV
Komendant podobozu: sam. Klaudia Kotowicz
Kto jedzie? 6 Gliwicka Drużyna Wędrownicza "Tajfun"
Dane kontaktowe: e-mail: klaudia.kotowicz@zhp.net.pl, tel. kom.: 798-385-390


PODOBÓZ V
Komendant podobozu: pwd. Magdalena Śmieja
Kto jedzie? 21 Gliwicka Gromada Zuchowa"Książęca Świta", 101 TGZ "Magiczne Krzemyczki"
Dane kontaktowe: ksiazecaswita21@gmail.com, tel.kom.: 534-904- 718


PODOBÓZ VI
Komendant podobozu: pwd. Dawid Wiater
Kto jedzie? 316 Gliwicka Drużyna Harcerska "Huragan", 10 Toszecka Drużyna Harcerska "Krzemień"
Dane kontaktowe: dwiater13@gmail.com, tel. kom.: 698-140-475


PODOBÓZ VII
Komendant podobozu: pwd. Marcin Ciunczyk
Kto jedzie? 93 Gliwicka Drużyna Harcerska "Wieża", 4 Gliwicka Drużyna Harcerska "Żeremia"
Dane kontaktowe: e- mail: marcin.ciunczyk@zhp.net.pl, tel. kom.: 663-864-885 lub 603-202-722


PODOBÓZ VIII
Komendant podobozu: pwd. Weronika Maciak
Kto jedzie? 14 Gliwicka Drużyna Harcerska "Szarotka", 25 Gliwicka Drużyna Harcerska "Stokrotki", 26 Gliwicka Drużyna Harcerska "Knieje", 28 Gliwicka Drużyna Harcerska "Szarotki"
Dane kontaktowe: e-mail: gdh28.gliwice@gmail.com, tel. kom.: 662-492-155

KOLONIA NAMIESTNICTWA ZUCHOWEGO HUFCA



Termin: 5.08-19.08.2016 r.
Miejsce: Baza obozowa Hufca ZHP Katowice w Zarzeczu (k. Żywca)
Komendant kolonii: pwd. Jakub Pucelik, e-mail: jakub.pucelik@zhp.net.pl

INFORMATOR KOLONIJNY



SPONSORZY Harcerskiej Akcji Letniej 2016




MATERIAŁY DLA INSTRUKTORÓW I ORGANIZATORÓW:
ORGANIZACJA
FINANSE

ZHP